28 Şubat 2015 Cumartesi

İşte CHP'nin aday adayları

30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi CHP'ye İl Genel ve Belediye Meclis üyeliği için başvuran aday adayları belli oldu.

30 Ocak 2014 Perşembe 11:30
İşte CHP'nin aday adayları

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi İl Genel ve Belediye Meclis üyeliği için aday adayları netlik kazandı. 8 Şubat’ta yapılacak olan yoklama seçimlerinde CHP’li üyeler İl Genel ve Belediye Meclisi’ne gidecek adayları belirleyecekler. Toplamda merkez de 7 bin üyeye sahip olan CHP’nin yoklama seçimleri Bahçelievler Ortaokulu’nda yapılacak. Seçimlerde CHP’li üyeler, İl Genel ve Belediye Meclisi’ne aday gösterilmesini istediği isimleri belirleyecek. Öte yandan İl Genel Meclisi ile Belediye Meclisi’ne gidecek aday adayları da belirlendi. Edinilen bilgilere göre Belediye Meclis üyeliği için toplam 31 kişi müracaatta bulundu. Müracaat edenler arasında halen meclis üyesi konumunda bulunan isimlerde mevcut. İşte o isimler: Müfit Alnıak, Yusuf Şişman, Yaşar Çetintaş, Muharrem Özer, Kamile Anar, Serda Uysal Karlıdağ, Tayfun Girgin, Sezer Yalçınkaya, Nazik Bulut, Ali Yıldırım, Ünal Suludere, İsmail Kalender, Sadi Sevici, Özgür Kılıç, Sadık Örgel, Cem Arat, Muharrem Madak, Sedat Genç, Kenan Sır, Hasan Gökay, Fatma Aktaş, Muharrem Baylan, Döne Ergin, Ahmet Taşçı, Ulaş Tokgöz, Kemal Kılıç, Levent Çöphüseyinoğlu, Tamer Demirbaş, Murat Onur Uçar, Erhan Akveran ve Mehmet Tahtasız.
Diğer yandan Belediye Meclisi’nin ardından İl Genel Meclisi aday adayları da belli oldu. 7 kişiden oluşan İl Genel Meclisi aday adayları da şu şekilde: Mehmet Atalay, Hüseyin Uysal, Yıldız Bek, Garip Özgür, Rıdvan Samsunlu, Burçin Solmaz Polat ve Melda Özüdoğru.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK OKUNANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV